Náš tým

V InterEco Services se o vás bude starat celý tým zkušených odborníků pro dané oblasti. Poznejte tým profesionálů InterEco Services:
 

Mgr. Lucie Hlavičková

Vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze. Jako samostatná účetní pracovala již od roku 1996 a od roku 2005 je daňovou poradkyní (č.ev. 3979). Ve společnosti InterEco services, s.r.o. působí od roku 2004 a od roku 2007 je zároveň jednatelkou společnosti. Je vedoucí týmu daňových poradců, zabývá se kontrolou účetnictví a řešením daňových otázek.  Mgr. Lucie Hlavičková je právník a účetní v jedné osobě a právě to je nejlepší kombinace pro daňového poradce. Účetní problémy, které se zdají neřešitelné, mnohdy vyřeší jedno nahlédnutí do zákona. 

  

Mgr. Pavel Hlavička 

Je absolventem Právnické fakulty UK v Praze. Působil několik let v advokátní kanceláři s mezinárodní klientelou. Od roku 2007 je samostatným advokátem (ČAK 11625). Od roku 2007 je prokuristou společnosti InterEco services, s.r.o. poskytuje právní podporu pracovníkům a zastupuje klienty při jednáních s úřady. Vedle toho vykonává samostatně advokacii se zaměřením na obchodní a daňové právo. Mgr. Pavel Hlavička není ten, s kým byste běžně řešili účetní agendu, ale jsou situace, kdy je k nezaplacení mít po ruce zkušeného advokáta.

 

Jana Kunová

Specializuje se na vedení mzdového účetnictví, je hlavní mzdovou účetní.

 

JUDr. Jan Hataš

Je odborníkem s dlouholetou praxí v oblasti účetnictví a daní. Specializuje se na daňovou evidenci, služby poskytuje též samostatně.

 

Ing. Hana Fialová 

Zabývá se vedením daňové evidence a zpracováním mezd.

 

Marcela Vostřelová

Je samostatná účetní.

 

Ludmila Ivanická

Je samostatná účetní a mzdová účetní.

 

Květa Mašatová 

Asistentka a administrativní podpora.